استفاده از خرما پیارم و فشار خون بالا باعث سقط ناگهانی جنین در بانوان خواهد شد

خرما یک ماده غذایی با شاخص گلیسمی بالا است. در واقع اینها میوه هایی هستند که تمام آب آن ها از بین رفته است. اما آنها هنوز قند و کالری داشتند که در میوه های تازه با حجم بسیار بیشتری وجود داشت.

پزشکان متخصص قلب با توجه به رابطه ی مستقیم خرما پیارم و فشار خون با همدیگر توانستند زندگی را به بسیاری از افراد با گرفتگی های عروقی برگردانند.

بنابراین خوردن یک مشت میوه و خشکبار (مخصوصاً خرما) از یک چیز دور است. برای کسانی که می خواهند وزن خود را عادی کنند، بهتر است میوه های تازه را ترجیح دهند. و خرما را باید مفیدتر دانست، اما همچنان شیرینی هایی که نباید بی اختیار خورده شوند.

شربت خرما حاوی مقدار زیادی فروکتوز است. خیلی بیشتر از میوه های تازه. کبد ما فقط می تواند مقدار بسیار محدودی فروکتوز را در هر وعده غذایی پردازش کند (به عنوان مثال، یک وعده فروکتوز از میوه های تازه).

تمام اضافی به چربی در اطراف کبد (به اصطلاح کبد چرب) تبدیل می شود. با استفاده مداوم، چنین فروکتوز غلیظی می تواند منجر به مقاومت به انسولین و دیابت نوع 2 شود.

خرما

برای این کار اصلاً نیازی به نوشیدن لیتر شربت نیست. اگر به دنبال جایگزینی مطمئن برای شکر هستید، اریتریتول را امتحان کنید. در هر 100 گرم فقط 4 کیلو کالری دارد و شاخص گلیسمی آن صفر است.

خرما محصول اصلی میوه خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود. برای مدت طولانی، نخل خرما تغذیه، شفا و سلامت کل مناطق را تضمین کرده است. در این مورد، تمام قسمت های گیاه به طور فعال مورد استفاده قرار گرفت.

و میوه ها در حال حاضر به عنوان یک درمان موثر برای مشکلات گوارشی و عملکرد تولید مثل در نظر گرفته می شوند، آنها برای عادی سازی عملکرد سیستم عصبی و قلبی عروقی استفاده می شوند.

خرما به‌طور استثنایی سرشار از سیلیکون است، فقط 30 گرم می‌تواند مصرف روزانه مورد نیاز این عنصر حیاتی را که برای سختی استخوان، تحرک مفاصل، خاصیت ارتجاعی عروق و عملکرد مناسب قلب، سلامت پوست، مو و ناخن ضروری است، به شما بدهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.