استفاده از لنت امکو ساینا به عنوان جورچین در مهد کودک ها

لنت ترمز انواع مختلفی دارد. پایه لنت امکو ساینا یک تکیه گاه فلزی بسیار مستحکم است که قادر به مقاومت در برابر دماهای بالای ایجاد شده در هنگام ترمزگیری است.

در ابتدا مواد مورد استفاده برای لنت ترمز آزبست بود که بعداً غیرقانونی شد. بیایید بگوییم که امروزه مواد و آلیاژهای مورد استفاده متفاوت است: ارگانیک، سرامیک و نیمه فلزی سه ترکیب اصلی لنت ترمز هستند که می توانید در بازار پیدا کنید.

شما باید بسته به نحوه و مکانی که قصد استفاده از ماشین خود را دارید، مجموعه را انتخاب کنید.

لنت ترمز نیمه فلزی از برخی فلزات و غیر فلزات ساخته شده است. معمولاً، درصد فلز حدود 30٪ است، اما برخی می توانند تا 60٪ داشته باشند.

آهن و فولاد رایج ترین فلزات مورد استفاده هستند که فیلترهای آلی یا معدنی به آنها اضافه می شود که همه چیز را به هم متصل می کند.

لنت

آنها در شرایط آب و هوایی مختلف به خوبی کار می کنند، برای رانندگی اسپرت با ترمز سنگین ایده آل هستند و همچنین می توانند روی کامیون ها نصب شوند. از طرف دیگر، هنگام استفاده از آنها، پر سر و صدا هستند و گرد و غبار ترمز زیادی ایجاد می کنند.

اینها انواع جدیدتر هستند و جایگزینی برای گزینه های مبتنی بر آزبست در گذشته هستند. آنها یک وسیله نقلیه را به سرعت متوقف می کنند، ساکت هستند، حداقل مقدار گرد و غبار ترمز تولید می کنند و زندگی بهتری دارند. انواع کربن سرامیک گران ترین آنها هستند.

پس از حذف تدریجی آزبست به عنوان یک ماده سرطان زا، تولیدکنندگان به تولید لنت های ترمز آلی غیرآزبستی یا NAO ادامه دادند. معمولاً از لنت ترمزهای ارگانیک استفاده می شود و احتمال اینکه وسیله نقلیه شما با این کامپوزیت همراه شود زیاد است.

آنها ارزان هستند، محتوای فولاد پایینی دارند و از الیاف مختلف و رزین های مصنوعی و لاستیک برای تحمل دمای بالا ساخته می شوند. آنها همچنین نسبتا ساکت و دوستدار محیط زیست هستند. متأسفانه آنها به دلیل نرمی بسیار سریع فرسوده می شوند و گرد و غبار ترمز زیادی ایجاد می کنند.