استفاده از پودر دارچین برای لاغری می تواند باعث درمان سرطان معده شود

در ماه ژوئن، یک هدیه هدفمند از آیدیگو برای درمان دریافت کردم یک شیشه 850 گرمی پودر دارچین برای لاغری که شیرینی‌پزهای حرفه‌ای از آن به عنوان یک داروی ضد چاقی استفاده کرده اند.

پس از دریافت آزمایش‌های آگوست، طبق دستور عامیانه شروع به نوشیدن دارچین با عسل کردم: «2 قاشق غذاخوری عسل و 3 قاشق غذاخوری قاشق چای خوری دارچین، مخلوط شده با 2 لیوان آب گرم.

عسل آلتای را با کیفیت بالا از شرکت عسل یکاترینبورگ خریداری کرد. من از 5 سپتامبر تا 19 اکتبر یک “کوکتل” خوردم، بنابراین اولین شیشه بزرگ دارچین از “آیدیگو” کافی بود.

زمان گرم بود، اما دستور غذا نمی توانست فوراً آن را تحمل کند – 2 لیوان بسیار زیاد بود. من 1 فنجان 200-250 میلی لیتر مصرف کردم: 1 (با رویه) -2 قاشق چایخوری دارچین را با آب داغ (نه آب جوش) ریخته و هم می زنیم.

دارچین
153827056

پس از خنک شدن مخلوط، آن را در یک لیوان سرد از یخچال بریزید تا آب خنک شود. عسل با حرارت دادن خاصیت خود را از دست می دهد و اجازه حرارت دادن به آن غیرممکن بود.

من دو قاشق غذاخوری عسل را در دمای اتاق به مخلوط اضافه کردم، آن را هم زدم و 2 تا 3 بار در روز می‌نوشیدم. پذیرایی در یک جدول ثبت شد، اما امکان حفظ یک برنامه سفت و سخت ساعتی وجود نداشت.

نوشیدنی دارای طعم تلخ، ترش، هیچ واکنش ناخوشایند یا آلرژیک وجود دارد. با گذشت زمان ، به “تلخی” عادت کردم ، به دلایلی فقط حجم مایع باعث ایجاد مشکل شد ، نوشیدن یک فنجان سرامیکی بزرگ آسان نبود.

دارچین در 19 اکتبر به پایان رسید. در این مدت سرگیجه من ناشی از اسپاسم عروقی و خستگی عمومی کاهش یافته است. تاثیرش خیلی خوبه!

مخلوطی از 2 قاشق غذاخوری. ل خوردن عسل و چند عدد دارچین قبل از غذا، اسیدیته را کاهش می دهد و به هضم سنگین ترین غذا کمک می کند.