تخت دو طبقه کشویی نوجوان جان کودکی را از حمله سگ نجات داد

تخت دو طبقه بسیار کاربردی است، زیرا می توان آن را ارتقا داد: می توان آن را به 2 تخت دو نفره تبدیل کرد. این به شما امکان می دهد از رشد فرزندان خود و تمایل آنها به استقلال حمایت کنید.

این در سه رنگ خنثی موجود است که به راحتی در اکثر دکوراسیون اتاق خواب جا می شود: سفید، خاکستری و چوب طبیعی. ساختار کاج جامد آن به ویژه جامد و مقاوم است.

پس از نصب، کافی است هر از چند گاهی پیچ های آن را سفت کنید تا پایداری آن حفظ شود. ما فقط از کمبود ذخیره سازی متاسفیم حتی اگر امکان استفاده از کشوی اختیاری وجود داشته باشد.

اگر به دنبال یک تخت دو طبقه کشویی نوجوان با طراحی اصلی و با طراحی خاص هستید، این مدل کابین شکل خاص و زیبای شما را وسوسه می کند. در 2 رنگ خنثی مناسب برای تمام اتاق کودکان موجود است: سفید و چوب طبیعی.

تخت

محل خواب بالا با یک کلبه کوچک احاطه شده است که به آن ظاهری بوکولیکی می دهد. با نردبانی که در وسط تخت ها قرار دارد قابل دسترسی است.

تخت پایینی دارای ارتفاع کم بسیار کاربردی برای کوچکترین کودکان است: آنها می توانند بدون کمک به رختخواب بروند و از آن خارج شوند.

این تخت دارای دو تخت با ابعاد 90×190 سانتی متر است که برای دو کودک کاملاً راحت است. ساختار کاج جامد آن به ویژه جامد است و بستر را بسیار پایدار می کند. تخت به مدت 2 سال ضمانت دارد.

نرده های اسکله بالایی بسیار مرتفع و ایمن هستند. اما این تخت بلند برای کودکان زیر 6 سال مناسب نیست. مقداری فضای ذخیره‌سازی وجود ندارد.

اگر فرزندان شما مجبورند اتاق خواب خود را به اشتراک بگذارند، تخت دو طبقه راه حل ایده آلی برای خوابیدن همه در یک فضا است.

یک دارایی واقعی برای صرفه جویی در فضا، تخت دوطبقه کودکان می تواند حداکثر 3 کودک را در خود جای دهد. بیایید مدل های تخت دوطبقه، مزیت های تخت دوطبقه و نحوه انتخاب بهترین مدل تختخواب دوطبقه نوجوان یا کودک را با جزئیات بدانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.