تولید صابون مایع 4 لیتری که در شب می درخشد

صابون مایع 4 لیتری طبیعتاً دارای pH اولیه است و هر تلاشی برای کاهش آن می تواند خطرناک باشد زیرا به محض اینکه PH به زیر یک آستانه خاص کاهش یابد، صابون از هم جدا می شود.

در این صورت 2 قاشق چایخوری سرکه کمی آن را کم می کند و خشکی ظاهری دست را که به دلیل سختی آب در صورت عدم وجود مواد جداکننده احساس می شود، کاهش می دهد. اگر نمی خواهید همه چیز را دور بریزید، از 2 قاشق تجاوز نکنید!

وقتی سرکه را داخل صابون می ریزید، مانند کولا گازدار می شود. به محض اینکه واکنش فروکش کرد، می توان آن را در دیسپنسر ریخت.

این اثر (متن ها و عکس ها) توسط کپی رایت منتشر شده توسط Creative Commons محافظت می شود. شرایط مجوز به صورت کامل در کد حقوقی موجود است که در آن حقوق منتسب به آن به تفصیل توضیح داده شده است.

صابون

آنها همچنین در صفحات اینترنتی زیر با کلیک بر روی پیوندها و روی لوگوی Creative Commons در دسترس هستند. هر کسی که از این اثر به نحوی که نویسنده بیان کرده است استفاده کند مرتکب نقض حق چاپ شده است.

اگر با صابون های طبیعی سر و کار دارید کار سختی نیست، بنابراین محصولات با فرآیند صابون سازی، اکثر صابون های معمولی سوپرمارکت از این قبیل هستند.

چگونه صابونی را که از صابونی شدن به دست می آید تشخیص می دهید؟ من در این مقاله توضیح می دهم که در مورد صابون طبیعی صحبت می کنم.

از طرف دیگر، اگر صابون‌های عجیب و غریب، صابون‌های غیرصابونی، صابون‌های خامه‌ای و غیره دارید، ممکن است با سورفکتانت‌هایی غیر از صابون ساخته شده باشند و در این صورت ممکن است این روش نتیجه مورد انتظار را نداشته باشد.اما ارزش امتحان کردن را دارد، گاهی اوقات فقط باید قوام ژل مانند بیشتری داشته باشید و کمی آب اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.