جای گذاری اتصالات لوله پی وی سی در جراحی پیوند به عنوان چاکنای

اگر به فکر انجام تجارت در مقیاس بزرگ هستید، ممکن است به فضای بیشتری از این نیاز داشته باشید و برای این کار به کارمندان نیز نیاز خواهید داشت. تا بتواند کار خود را انجام دهد و در فرآیند باندینگ اتصالات لوله پی وی سی همکاری داشته باشد.

برای راه اندازی هر کسب و کاری به نیروی انسانی نیاز است. حداقل 3 تا 4 نیروی انسانی برای خم کردن لوله PVC مورد نیاز است. نیروی انسانی برای هر کسب و کاری کاملاً به تولید و ماشین آلات آن کسب و کار بستگی دارد.

به همین ترتیب، برای کسب و کار خم کردن لوله پی وی سی، کارگر برای راه اندازی دستگاه، تمیز کردن و بسته بندی آن مورد نیاز است.

اتصالات

کسب و کار خم کردن لوله پی وی سی به ماشین آلات و تجهیزات نیاز دارد. همچنین می توانید از راهنمای دستگاه خم کن لوله پی وی سی در این تجارت استفاده کنید.

که برای خم کردن لوله پی وی سی به دستگاه بخاری خم کن پی وی سی 18/5 نیاز دارید و از دستگاه هیتر سوکت لوله پی وی سی 18/4 که دهانه لوله پی وی سی را گرم کرده و سوکت لوله را می سازد برای ساخت استفاده می شود.

دستگاه برش لوله پی وی سی نیز برای برش لوله مورد نیاز است. جدای از این، ممکن است به تجهیزات یا ابزار خمشی لوله پی وی سی نیز نیاز باشد.

تجهیزات به لاستیک سیلیکونی یا لاستیک خمشی لوله پی وی سی، قالب خمشی یا فنر خمشی لوله پی وی سی نیاز دارند. برای تهیه محصول از این دستگاه ممکن است حداقل نیروی 2 تا 3 نفر مورد نیاز باشد. اما بستگی به ماشین و نیاز تجاری شما دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.