حوله تن پوش گلرنگ باعث احساس سبکی در افراد خواهد شد

حوله تن پوش گلرنگ می تواند به عنوان یک لباس مردانه یا به عنوان یک پتو باشد. هنگام استفاده از حوله به این روش، کاربردهای مختلفی وجود دارد. به عنوان مثال، حوله را می توان به عنوان یک لایه اضافی از لباس در شرایط سرد استفاده کرد.

یا ممکن است به تنهایی به دور کمر پیچیده شود (شبیه به کت یا دامن) یا درست زیر شانه ها (مانند لباس بلند)، معمولاً در هوای معتدل.

در کشورهای آسیایی از حوله (اندازه کوچکتر از حوله دستی – معمولاً مربع و در اندازه 30×30) به عنوان دستمال استفاده می شود. آنها را هم مردان و هم زنان می پوشند. نرمی حوله به سبک ترکی برای چنین استفاده ای قابل قدردانی است.

در برخی موارد می توان از حوله برای محافظت از خود (و همچنین دیگران) استفاده کرد. به عنوان مثال، می توان از یک حوله مرطوب برای بستن سوراخ بین در و کف استفاده کرد و در نتیجه از ورود گازهای مضر یا دود به اتاق جلوگیری کرد.

حوله

این معمولاً در هنگام آتش سوزی مفید است، جایی که در بیشتر موارد، افراد در اثر استنشاق دود قبل از رسیدن آتش به آنها می میرند.

در ورزش بوکس، مربی یک حوله را به داخل رینگ می اندازد تا شکست را به حریف خود در یک مسابقه معین قبول کند. معمولاً به این کار “پرتاب حوله” می گویند.

حوله ها نقش نمادین مهمی را در «راهنمای تاسوعای کهکشان» ایفا کردند. آنها به عنوان “فوق العاده مفیدترین چیزی که یک مسافر بین ستاره ای می تواند داشته باشد” توصیف می شود. پس از مرگ نویسنده، داگلاس آدامز، طرفداران هر سال روز حوله را جشن می گیرند.

در کارتون “South Park” شخصیتی به نام Towelie یک مدل Tynacorp “RG-400 Smart Towel” است که حرکت می کند و صحبت می کند. شما اغلب به دیگران یادآوری می کنید که حوله بیاورند، زیرا هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است به آن نیاز داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.