رونمایی از اولین پاکت بسته بندی میوه خشک کشف شده در اروپا

امروزه راه‌حل‌های ثابتی برای صنایع غذایی وجود دارد تا میزان پلاستیک مورد استفاده در بسته‌بندی را بدون از دست دادن عملکرد آن کاهش دهد.

ما این بخش را از نزدیک دنبال می‌کنیم و پاکت بسته بندی میوه خشک خود را تا حد امکان تطبیق می‌دهیم و این کیفیت محصول را زیر سوال نمی‌برد.»

این کسب و کار خانوادگی یادآوری می کند که برای کاهش سرعت پیری محصولات (با اکسیداسیون دانه های روغنی یا از دست دادن رطوبت برای میوه های نرم)، استفاده از پلاستیک، حتی تا حدی، ضروری است.

این شرکت قصد ندارد به همین جا بسنده کند و مایل است رویکرد خود را به همه محصولات خود گسترش دهد. او می افزاید: «یک ساعت دائمی فناوری و نظارتی در داخل با هدف توسعه بسته بندی مطابق با پیشرفت های این بخش از نظر طراحی زیست محیطی و قابلیت بازیافت تضمین می شود».

پاکت

هیچ چیز مستثنی نیست: بسته بندی قابل کمپوست، زیست تخریب پذیر، پلاستیک های زیستی و بازیافتی، همه راه حل ها مورد مطالعه قرار می گیرند.

کالر فودز امروز به گردش مالی 49 میلیون یورویی در سوپرمارکت ها و خرده فروشی ها دست می یابد.

ما در Bolsaplast کیسه های آماده برای بسته بندی میوه های خشک را ارائه می دهیم. می دانیم که این میان وعده را می توان در هر زمانی از روز میل کرد.

آنها را می توان به راحتی در کیف، ماشین یا روی میز نگه داشت و بنابراین یک گزینه عملی برای مصرف کننده نهایی است. این امر به ویژه اگر آنها را در یک کیسه برای مصرف و حمل و نقل نگهداری کنید صادق است.

به همین دلیل است که مناسب ترین کیسه ها برای میوه های خشک از نظر ما کیسه های شفاف یا کاغذی هستند. این کیسه ها توجه را به خود جلب می کنند و به شما این امکان را می دهند که از محتویات آن لذت ببرید و در عین حال ظاهری دست ساز و زیست محیطی به محصول می بخشد.