ساعت دیواری چوبی شوبرت می تواند باعث انقراض انسان ها شود

ساعت ها  به دو بخش تقسیم می شوند ساعت دیوار و ساعث مچی که، ساعت مچی می تواند به عنوان یک جواهر عمل کند. پس از آن می توان قاب را از فلز گرانبها ساخته و با بسیاری از مرواریدها و برلیان ها تزئین کرد.

آثار در چنین ساعت هایی معمولا کیفیت بالایی را حفظ می کنند. در مجموع، این شرایط ساعت جواهرات را قیمت فانتزی خالص ده ها هزار کرون می کند.

ساعت دیواری چوبی شوبرت مخصوص افراد کم بینا در دو نوع اصلی وجود دارد. در مورد اول، شیشه محافظ می تواند باز یا وجود نداشته باشد، که به موجب آن دست ها قوی طراحی شده اند.

سپس فرد کم بینا می تواند از انگشتان خود برای احساس موقعیت دست ها استفاده کند و بنابراین تقریباً زمان روز را تعیین می کند. نوع دوم یک نوع مدرن تر است که زمان را بر حسب ساعت و دقیقه با اعداد مصنوعی نشان می دهد.

همچنین می توان از ساعت برای اندازه گیری فواصل زمانی استفاده کرد که در این صورت ساعت را ساعت تایمر یا کرنوگراف می نامند (چنین ساعتی معمولاً به عقربه های بیشتر و مقیاس های بیشتری نسبت به یک ساعت معمولی مجهز است). به یک ساعت بسیار دقیق، کرونومتر می گویند.

ساعت

شب اول که در هلسینکی بودیم، شب را در مدرسه گذراندیم. نام مدرسه Lönkan بود. این مدرسه از مدرسه ما بزرگتر بود. ما باید در ورزشگاه باشیم. همانجا روی فرش ها خوابیدیم.

دیر وقت که رسیدیم، مقداری غذا سرو شد. همه ما کمی گرسنه بودیم. نان و ماست خوردیم و چای خوردیم. بعد از غذا همگی سیر و راضی بودیم.

وسایل ورزشی بسیار زیبا در سالن ورزشی وجود داشت. طناب هایی بود که با آنها تاب می خوردیم. سپس پسران شروع به بازی بسکتبال کردند. روی تشکم نشستم و بازی پسرها را تماشا کردم.

زمان به سرعت گذشت. خیلی خسته بودم اما خوابم نمی آمد. و پسرها هم نمی خواهند بخوابند. چند دختر قبلا خواب بودند. اما کارو هنوز در سالن می دوید همه جا.

ساعت خیلی زیاد بود بعد معلم گفت الان همه باید بخوابند تا فردا صبح ساعت هشت بیدار شویم. خیلی زود همه ساکت شدند. بعد من هم خوابم برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.