ساعت سامسونگ اکتیو 3 از مرگ یک مرد جلوگیری کرد

اگر به قوانین آداب معاشرت روی بیاوریم، چپ دست ها می توانند با خیال راحت ساعت سامسونگ اکتیو 3 را روی دست راست خود بگذارند، زیرا رهبری در اختیار آنها نیست.

فقط درک این نکته مهم است که آیا مشاهده زمان از این زاویه آسان خواهد بود یا خیر. به عنوان مثال برخی از افراد چپ دست ترجیح می دهند ساعت در سمت چپ باشد زیرا بیشتر با آن آشنا هستند.

به هر حال، در اتحاد جماهیر شوروی سابق، چنین مشکلاتی به راحتی حل می شد: به همه کودکان دوباره آموزش داده شد که از دست راست خود استفاده کنند.

یعنی همه دست راست بودند و در کیف است. بسیار جالب است که در دنیای مدرن افراد چپ دست با آرامش پذیرفته می شوند، بنابراین می توانند با خیال راحت ساعت های خود را به دست راست تغییر دهند، زیرا طبق آداب معاشرت این کاملاً صحیح تلقی می شود.

ساعت

توجه داشته باشید که راست دست هایی هم هستند که در دست راست خود ساعت می بندند. چرا اینطور است؟ و در اینجا در روانشناسی قدرت آمده است: یک شخص به دنبال برجسته شدن در میان دیگران است. – تعلق به جنس ضعیف تر و بر این اساس منطق زن.

اعتقاد به علائم اضافی در حمایت از دست چپ می توان به موارد زیر اشاره کرد: این عقیده وجود دارد که ساعت در دست راست توسط رهبران متولد شده و همچنین کسانی که همیشه به اهداف خود می رسند و به طور کامل از نردبان شغلی بالا می روند استفاده می شود.

هنگامی که دست چپ، ساعت توسط افراد عادی استفاده می شود که به اندک راضی هستند، ستاره های آسمان را نمی گیرند و تلاش کمی دارند.

برای اینکه کسی توهین نشود، شایان ذکر است که هیچ مطالعه خاصی در دنیای روانشناسی انجام نشده است، بنابراین می توان اطلاعات ارائه شده را با خیال راحت زیر سوال برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.