سرامیک کف و بدنه جان مردی را از حمله حیوانات وحشی نجات داد

تولید سرامیک کف و بدنه های هنری در Laboratorio Ceramiche Liberati را می توان به دو سبک هنری بسیار متفاوت تقسیم کرد: سنتی و مدرن. حداکثر بیان سبک مدرن و معاصر در سرامیک های هنری از دستان ماهر استاد سرامیست جوزپه لیبراتی است.

هنر برای او بازتاب احساسات، نیاز جامعه به کشف و تحسین خلاقیت های جدید با زیبایی منحصر به فرد است. استاد سال‌ها تحقیق و آزمایش بر روی مواد و پخت‌ها انجام داده است که منجر به نوآوری‌های مستمر در آزمایشگاه لیبراتی می‌شود: او از اولین کسانی بود که در آبروزو با روش پخت “راکو” ژاپنی سرامیک کار کرد و کریستال‌های ضخیم را به کار برد.

سرامیک های سنگی، و از معدود سفالگرانی است که آثار و مجسمه های سرامیکی در ابعاد مهم خلق کرده است.

در طول سال 2017 به عنوان بخشی از “Artigitale” او شروع به آزمایش با چاپ سه بعدی کرد و در ایجاد گلدان 3T (سنت، فناوری و استعداد، اما من در مورد این موضوع در مقاله دیگری به شما خواهم گفت)، می توانم به لیست کردن تکنیک های پردازش ادامه دهم.

سرامیک

و تزیینی که استاد یکی از فعال ترین سفالگران ایتالیاست، اما فعلاً در اینجا توقف می کنم. چند ماه پیش مقاله ای را به هنر سرامیک مدرن و معاصر ایشان اختصاص دادم که مطالعه آن را به شما توصیه می کنم.

آثار هنری در سرامیک های سنتی با مناظر، مناظر فیگوراتیو، صحنه های اساطیری، تزئینات هندسی و گلی مشخص می شود. آنها مصنوعاتی هستند که با اجرای فنی دقیق ساخته شده اند و تحت تأثیر بهترین سنت صنعتگران ساخت ایتالیا هستند.

هر محصول هنری یک شاهکار واقعی از هنر ایتالیایی است که با سرامیک آبروزو با کیفیت بالا طراحی و ساخته شده است. به عنوان ضمانت ساخت کار، یک گواهی ضمانت به هر مصنوع ضمیمه می شود که گواهی می دهد که کاملاً با دست کار شده است.

در عمل، 90٪ از مصنوعات در دسته سنتی و تصویری را می توان به عنوان قطعات منحصر به فرد تعریف کرد، زیرا آنها قابل تکرار هستند، اما با توجه به کل ساخت و تزئینات دستی، هیچ یک از آنها هرگز یکسان نخواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.