عروسک بافتنی که زنده شده و راه می رود

عروسک های بافتنی متفاوت هستند. برخی از زنان سوزن‌زن عروسک بافتنی زیبا را دوست دارند، برخی دیگر زنان بافتنی ظریف را ترجیح می‌دهند.

اما همه صنعتگران صمیمانه متقاعد شده اند که عروسک های بافتنی بسیار بهتر و جالب تر از عروسک های خریداری شده هستند! و این اصلا تعجب آور نیست، زیرا آنها تکه ای از روح شخصی را دارند که آنها را بسته است، به این معنی که آنها تا حدودی “زنده” هستند.

با نگاهی به این عروسک ها متوجه می شوید که آنها شخصیت خاص خود، سبک منحصر به فرد و نوعی “زندگی” دارند.

در حال حاضر اسباب بازی های بافتنی بسیار محبوب هستند. علاوه بر این، مقاومت در برابر زیبایی نه تنها برای کودکان، بلکه برای بزرگسالان نیز دشوار است.

غروسک

با این حال، تنها خواستن برای انجام چنین کاری کافی نیست تا روند در واقع به آرامی پیش برود. بنابراین، در این مقاله پیشنهاد می کنیم یک توضیح گام به گام در مورد موضوع “عروسک های بافتنی با سوزن بافندگی” مطالعه کنیم.

اتصال صنایع دستی مورد مطالعه دشوار نیست. با این حال، مهم است که در نظر بگیرید که باید قطعات مینیاتوری را سرهم کنید. به عنوان مثال، انگشتان، گردن، بینی، گوش ها.

بنابراین، در ابتدا، شما نباید با یک عروسک خیلی دقیق برخورد کنید. برای درک فناوری بهتر است یک ساده تر را وصل کنید. همچنین، صنعتگران باتجربه توجه دارند که کار حرفه ای در بیشتر موارد دارای موهای طبیعی است.

برای انجام این کار، باید یک قیطان مخصوص برای خود بخرید یا بسازید. برای شروع، می توانید مو را از نخ های بافندگی بسازید. . در ابتدای کار برای هر میل بافتنی 10 عدد LP در نظر گرفته شده است.

از ساعت 16 الی 25 پارچه توسط ال جی بافته شده است. پاهای آماده برای عروسک بافتنی باید با کرک مصنوعی دوخته و پر شود. از ساعت 26 در این کلاس کارشناسی ارشد شکل گیری اندام لباس آغاز می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.