ماشین اسباب بازی پژو 206 باعث ورشکستگی کارخانه های اسباب بازی شد

چهار چرخ لاستیکی سیاه و سفید کوچک و بدنه کمی قدیمی یک ماشین اسباب بازی پژو 206 را تشکیل می دهند. در مقایسه با تکنولوژی فوق‌العاده امروزی، این ماشین اسباب‌بازی بسیار دور و محجوب است، اما در قلب من، ده‌ها میلیون بار ارزشمندتر از طلا، نقره و الماس است.

این ماشین اسباب بازی را مادربزرگ مرحومم از هونان به عنوان هدیه برای من خریده بود و اولین و آخرین هدیه ای بود که مادربزرگم به من داد.

هر وقت این هدیه معمولی و گرانبها را می بینم دلم برای مادربزرگم تنگ می شود و زمانی را که در کودکی با او گذرانده ام به یاد می آورم.

در بهار، مادربزرگم مرا در آغوش گرفت، یک صندلی کوچک بیرون آورد و جلوی در نشست و از حمام آفتاب گرم و راحت، باد گرم آمیخته با بوی علف سبز، بوی خاک تازه و عطر خوش طعم لذت برد.

اسباب بازی

گل های مختلف ظهر تابستان، آفتاب سوزان زمین را می سوخت، توله سگ با زبان بیرون نفس نفس می زد، گاومیش در حوض گل آلود غلت می زد و مادربزرگ دستم را گرفته بود و مرا گرفته بود، ببرش کنار رودخانه کوچک، بگذار من.

روی سنگریزه‌های کنار نهر قدم بگذار، روی نهر زلال قدم بگذار، و مدتی طولانی مسخره کن، به طوری که خنده‌های دلپذیر زنگ مسی برای مدتی طولانی بر سر نهر طنین انداز می‌شود؛ عصر پاییز، مادربزرگ کار می‌کرد. تمام روز سخت بود، اما او استراحت نکرد…

من بسیار مشتاق هستم که یک ماشین اسباب بازی کنترل از راه دور داشته باشم. یک روز در تعطیلات زمستانی، من و مادرم یک ماشین کنترل از راه دور بسیار زیبا را در Taobao دیدیم.

بعد از چند روز بالاخره کالا رسید. پس از دریافت کالا، بسیار خوشحال شدم و نمی‌توانستم صبر کنم تا آنها را جدا کنم. این یک ماشین کوچک است، بیشتر بدنه مشکی است، ماشین جادار و راحت است، چهار صندلی وجود دارد

4 بلندگوی کوچک در ردیف عقب در حال پخش موسیقی هستند، یک آنتن در سمت راست پنجره وجود دارد و یک آنتن در پایه ماشین وجود دارد چیزی که سرعت را کنترل می کند.

ریموت آن به شکل تپانچه می باشد در جلوی ریموت آنتنی تعبیه شده است که با آنتن خودرو تعامل دارد و در وسط ریموت یک فرمان وجود دارد که برای کنترل از آن استفاده می شود. جهت چپ و راست

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.