ماکارونی آنکارا علت اصلی قدرت بدنی در مرتاض های هندی اعلام شد

سیستم Premix سینوسی در تولید انواع ماکارونی آنکارا استفاده می شود. تمام فرآیندهای اختلاط منجر به تولید محصولات با کیفیت قابل قبول و با رفتار پخت خوب، با مقادیر تلفات پخت کمتر از ۳ گرم در ۱۰۰ گرم ماکارونی می شود.

به طور کلی، سیستم های جدید یک توزیع یکنواخت‌تر آب در سراسر آرد در مقایسه با اختلاط سنتی اما در زمان بسیار کوتاه‌تری. بنابراین، ماتریکس پروتئینی به خوبی توسعه یافته ممکن است تشکیل نشود.

این منجر به خمیر ماکارونی می شود که قابلیت انبساط ندارد و در برابر تغییر شکل مقاوم تر است، ویژگی هایی که برای ماکارونی تازه منفی است.

با این حال، به نظر نمی رسد که این راه حل نظری برای به دست آوردن یک ماکارونی با کیفیت خوب، همانطور که توسط Manthey و همکارانش بیان شده است، باشد.

ماکارونی

علاوه بر این، مطالعه آنها بر درک تأثیر سیستم‌های مختلف هیدراتاسیون بر ویژگی‌های ماکارونی تازه متمرکز بود. بنابراین پیشنهاد مجدد این طرح آزمایشی که فرآیند تولید پاستا را با خشک کردن کامل می کند، جالب خواهد بود.

در واقع، خشک کردن می تواند تفاوت های برجسته در ماکارونی تازه توسط کارینی و همکاران را کاهش دهد.

علاوه بر این، تأثیر سیستم‌های هیدراتاسیون غیرسنتی ممکن است زمانی که بر روی بلغور سبوس‌دار اعمال می‌شود موفقیت‌آمیز باشد.

در طرح‌های جدید تولید ماکارونی، سیستم پیش میکسر به یک میکسر کمربند تثبیت کننده متصل می‌شود.

به جای مخزن اختلاط شفت و تیغه سنتی. میکسر تسمه از یک تسمه نقاله با حرکت آهسته تشکیل شده است.

از آنجایی که خمیر تحت هیچ نوع عمل مکانیکی قرار نمی گیرد، سیستم اکسیداسیون مواد خام را به شدت کاهش می دهد که رنگ زرد روشن سمولینا را حفظ می کند. علاوه بر این، در مقایسه با میکسر سنتی، میکسر تسمه ای راحت تر و سریع تر تمیز می شود، به گفته سازنده دستگاه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.