مبلمان یافت آباد تهران بهترین برتری در بین مبل های دیگر دارد

برای کسانی که به نشستن در حالت ایستاده علاقه دارند، چندان عالی نیست، زیرا در عمق جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران ۲۹ اینچ، مقدار زیادی از آن را دریافت نخواهید کرد. تنها بلندقدترین افراد این امتیاز را خواهند داشت که در حالی که روی تکیه گاه نشسته اند، پاهای خود را با زمین لمس کنند.

اما اگر از آن دسته افرادی هستید که از زندگی بر روی مبل لذت می برید، Lounge II برای شما عالی است. با روکش های پارچه ای ضخیم و کوسن های عظیم و نرمی که در آن فرو می روید، بسیار راحت است. امکان گسترش آن به هر اندازه ای که می خواهید نیز یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که به دنبال اثبات اتاق نشیمن خود در آینده است یا جزیره مبل خود را ایجاد می کند.

در بخش ظاهر، Lounge II با زیبایی ست مبل و میز ناهار خوری مدرن خود به طور معقولی همه کاره است و انتخاب های رنگ پارچه بسیار زیاد است.

قیمت تقریباً ۱۸۰۰ دلاری برای مدل استاندارد ۳ نفره پارچه‌ای، Lounge II را کاملاً در محدوده قیمت متوسط قرار می‌دهد، اما ما احساس می‌کنیم که این ولخرجی ارزش آن را دارد.

Crate & Barrel سالهاست که در تجارت عسلی مبل است. مبل های آنها در آمریکا از چوب سخت خشک شده در کوره ساخته می شوند مواد با کیفیتی که باید برای مدت طولانی دوام بیاورند. اما فقط حرف ما را قبول نکنید، CB نمایشگاه های متعددی دارد که می توانید وارد شوید و خودتان تشخیص دهید که آیا این کاناپه شما است یا خیر.

در حالی که قطعاً مبل راحتی برای همه نیست، اما در مقایسه با بسیاری از حراج مبل یافت آباد آنقدر نرم که شما را خواهد خورد» که در این لیست قرار دارند، یک نفس تازه است. در واقع، این مبل محبوب‌ترین مبل Room & Board است و بیش از ۱۰ سال است که به فروش می‌رسد.

  • منابع:
    1. The best and most comfortable sofas of 2022
  • تبلیغات: 
  1. پارچه کرپ با بافتی غنی و ظاهری شگفت انگیز
  2. انواع درخت بادام هندی موجود در جهان
  3. مقایسه روش های مختلف تولید تخمه آفتابگردان
  4. فهرست پلی فنل، انواع مختلف خرما

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.