نقل زنجبیلی باعث درمان دندان درد می شود

همه والدین به این فکر نمی کنند که چگونه نقل زنجبیلی می تواند برای سلامتی خطرناک باشد. ترکیب نقل، علاوه بر شکر، میوه یا اسید لاکتیک، شامل رنگ های مصنوعی و طعم های یکسان با طعم های طبیعی است.

علاوه بر این، چندین نوع چاپا چوپا حاوی شیرین کننده ای است که 200 برابر شیرین تر از ساکارز است. این مکمل غذایی با تجمع در بدن کودک باعث مشکلات حافظه، بینایی و شنوایی می شود.

نقل جایگزین مناسبی برای چوپا چوپای فروشگاهی است. تهیه خروس سنتی بر پایه شربت قند و رنگ های طبیعی است که به میزان قابل توجهی از میزان افزودنی های مضر در رژیم غذایی کسانی که دندان شیرین دارند، می کاهد.

نقل

می گویند نویسنده در خواب شکل نقل را به شکل خروس دیده است. پس اینطور بود یا نبود، نمی توانم با اطمینان بگویم. اما مطمئناً می توانید روند تهیه این غذای لذیذ را بدون هیچ گونه دستور العمل های قدیمی زننده.

من خواب نقل را برای این مرد دیدم. با نیکولای پتروویچ شیشکوف آشنا شوید. تاجر قند چغندر قرن نوزدهم و صاحب یک کارخانه قند در قلمرو استان ریازان. این یکی از اولین افرادی است که در روسیه شروع به تولید شکر از چغندر کرد.

نیکولای پتروویچ شیشکوف. تاجر چغندر قند و صاحب یک کارخانه قند در استان ریازان. طبق افسانه نویسنده نقل

شیشکوف در سفر خود به روسیه با تزارویچ الکساندر (الکساندر دوم آینده) در ریازان به عنوان یک خروس تنبل ملاقات کرد. یک داستان کنجکاو و خنده دار نیز به این موضوع مرتبط است، اما من آن را برای یک مقاله جداگانه در مورد موزه می گذارم. حالا بیایید در مورد دستور تولید صحبت کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.