هیدروکربن سنگین در بورس باعث میلیاردر شدن یک کارگر ساده شد

حلال سلکسول برای هیدروکربن های سبک تر (متان، اتان)، حلالیت متوسط برای CO2 و H2S و حلالیت بالا برای آب و هیدروکربن های سنگین تر است.

این حلالیت بالا در آب به این معنی است که گاز تصفیه شده که از جاذب خارج می شود ممکن است نیازهای نقطه شبنم آب را نیز برآورده کند.

به دلیل ازدیاد تقاضا و بیشتر شدن تولید که همراه خود نیاز های مالی به همراه دارد سهام هیدروکربن سنگین در بورس عرضه خواهد شد.

فروشنده بیان می کند که حلال بسیار پایدار است، هیچ محصول تخریبی تشکیل نمی شود یا دفع می شود، و نیازی به احیای حلال نیست.

متالورژی فولاد کربن به طور کلی برای تجهیزات فرآیند کافی است. اتحادیه کاربید شرکت مجوز فرآیند سلکسول را صادر می کند.

 

هیدروکربن

فرآیند سلکسول برای حذف انتخابی H2S و سایر ترکیبات گوگردی یا برای حذف عمده CO2 کاملاً مناسب است. در فرآیند سلکسول از حلال سلکسول یونیون کاربید، حلال فیزیکی ساخته شده از دی متیل اتر پلی اتیلن گلیکول استفاده می شود.

حلال از نظر شیمیایی بی اثر است و بسیار پایدار است. تعداد زیادی از طرح های فرآیندی مختلف با موفقیت با حلال سلکسول استفاده شده است.

با این حال، فرآیندهای اصلی مشابه فرآیند بنفیلد هستند با این تفاوت که سلکسول از حلال های متفاوتی استفاده می کند. فرآیند سلکسول شامل یک برج تماس است که در آن حلال به صورت خلاف جریان با گاز ترش در حال جریان بالا تماس می گیرد.

سپس محلول غنی در معرض یک سری مراحل کاهش فشار و/یا تسهیلات بازسازی قرار می گیرد که از گرما یا گاز جداسازی استفاده می کند. فشار جزئی گاز اسیدی نیروی محرکه کلیدی برای فرآیند سلکسول است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.