پارچه یکی از با دوام ترین محصولات

ابریشم علاوه بر اینکه یک مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی بادوام است که نه تنها برای محیط زیست بلکه برای پوست شما نیز مفید است، به سادگی زیباست. هیچ پارچه دیگری در این زمین وجود ندارد که بتواند با ظاهر و احساس مجلل ابریشم مقایسه شود.

پارچه های ابریشمی به لطف ساختار مثلثی منشور مانند الیاف ابریشم درخشندگی زیبایی دارند.

زوایای مختلف، که به آن ظاهری درخشان می بخشد. درخشش پارچه ابریشم به روش بافت یا تولیدی که روی ابریشم استفاده می شود نیز بستگی دارد. ابریشم یک ماده فوق‌العاده همه کاره است که می‌توان آن را در بافت‌های مختلف بافته کرد.

برخی از بافت های محبوب عبارتند از ساتن، پارچه ابریشمی، پارچه جناغی و کرپ. هر کدام سارافون دخترانه مجلسی از این بافت ها ظاهری متفاوت و متمایز به ابریشم می بخشد. ساتن ابریشم که به آن چرموز ابریشم نیز می گویند، براق ترین بافت است.

پارچه

ابریشم همچنین دارای ویژگی های دیگری عکس رادیو جیوه دار است که برای صنعت مد ایده آل است. به عنوان مثال، لباس های ابریشمی رنگ های زنده ای دارند، زیرا ابریشم می تواند به راحتی رنگ ها را جذب کند.

ابریشم همچنین دارای پرده زیبایی است که می توان از آن برای ایجاد لباس مجلسی زیبا و طرح های دیگر استفاده کرد. روکش زیبای آن باعث می شود لباس ابریشمی بر روی بدن ظاهر شود.

نتیجه نهایی یک نخ ابریشمی بسیار صاف و بلند است. بر خلاف پشم، روی الیاف ابریشم هیچ حالتی وجود ندارد.

به لطف این شش ویژگی بی انتها، این احتمال وجود دارد که ابریشم همیشه  جوراب دخترانه محبوب ترین فیبر طبیعی باقی بماند (اگر نه محبوب ترین الیاف!). ابریشم هزاران سال است که به ما احساس راحتی و زیبایی بخشیده است و هنوز هیچ پارچه دیگری وجود ندارد که بتواند با آن رقابت کند.

 • منابع:
  1. Why Is Silk Called the Queen of Fibers? The Benefits of Silk
 • تبلیغات: 
  1. کاهش مرگ و میر با مصرف باقالی در جهان
  2. عیدی کارمندان در سال جدید مشخص شد
  3. کتابهای قوانین علمی ثروتمند شدن را بخوانید
  4. استفاده از کشمش به جای خوراک دام در افغانستان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.