پالتو بارانی پوست گرگ برای جنگجو ها کاربرد بسیاری دارد

برای کسانی از شما که برای پایان تابستان ناله می کنید و برای زمستانی غم انگیز در داخل خانه آماده می شوید پالتو بارانی آن را دریافت می کنیم. کوتاه شدن روزها و کاهش سطح جیوه نیز دقیقاً قلب ما را به آواز نمی اندازد. اما، اگر پوشش نقره ای برای شروع صبح های یخبندان و آسمان خاکستری وجود دارد، این فرصتی است که خرید لباس های شیک زمستانی را شروع کنید.

فرقی نمی‌کند به‌دنبال یک کاپشن ورزشی معمولی باشید، در بازار برای یک پالتو پوست سمور بمب‌بر سبک قدیمی، یا بیشتر به دنبال یک مدل کت‌های با تکنولوژی پیشرفته پارکی، ما مجموعه‌ای از بهترین مدل‌های کت مردانه را گردآوری کرده‌ایم. کت هایی که شما را در ماه های سرد زمستانی پیش رو به شیک می بینند.

کت ها و کت های مردانه ضروری در سال ۲۰۲۲

ژاکت بمب افکن که به عنوان پالتو پوست گرگ هوانورد یا ژاکت پرواز نیز شناخته می شود، ریشه در سنت نظامی دارد. این هواپیما که در ابتدا برای استفاده توسط خلبانان جنگنده آمریکایی در نظر گرفته شده بود، برای تحمل دمای سرد در ارتفاعات بالا طراحی شده بود و حداقل فضای کابین را اشغال می کرد، بنابراین باید گرم، باریک و سبک باشد.

امروزه، این یک گزینه همه کاره و شیک لباس بیرونی باقی مانده است. نسخه های بی شماری در بازار موجود است – از سبک های چرمی سنتی با یقه های خز گرفته تا پالتو پوست بمب افکن الهام گرفته از آیوی لیگ معاصر.

از کت‌های بمب‌افکن کلاسیک دهه ۱۹۵۰ MA-1 الهام می‌گیرد، اما یک پیچ و تاب کاملاً معاصر را ارائه می‌کند. این سبک که به طور مسئولانه از نایلون بازسازی شده ECONYL ساخته شده است، برگشت پذیر است، با یک پوسته کلاسیک در یک طرف و روکش الماس در طرف دیگر.

  • منابع:
    1. THE ULTIMATE GUIDE TO MEN’S COATS & JACKETS

  • تبلیغات: 
  1. معرفی چند ایده خلاقانه برای تبلیغات!
  2. با این روش ها یک فرد شاد در جامعه باشید
  3. راه هایی که شما را به ثروت نزدیکتر می کند
  4. عهد نامه ی ترکمن چای با چه خودکاری امضا شد؟