چالش هایی که برای سارافون به وجود می آید

کدهای لباس معمولاً توسط مناطق مدرسه و کارفرمایان برای ارتقای یادگیری، ایمنی و تصویر پیاده‌سازی می‌شوند جوراب دخترانه اگرچه چنین مقرراتی با چالش های متمم اول توسط دانش آموزان، والدین و کارمندان مواجه است، دادگاه ها عموماً از مدارس و کارفرمایان حمایت می کنند.

کدهای لباس مدرسه که صرفاً انواع لباس‌ها را حذف می‌کنند، مانند رنگ‌های گروهی یا لباس‌های تحریک‌آمیز، معمولاً بدون بحث و جدل وضع می‌شوند. با این حال، هنگامی که کدها نیاز به لباس یکنواخت دارند، بسیاری از والدین و کودکان مخالف هستند.

دادگاه عالی هرگز به طور مستقیم به کدهای لباس مدارس رسیدگی نکرده است در تینکر علیه منطقه مدرسه مستقل دموین، که شامل دانش‌آموزان دبیرستانی بود که برای اعتراض به جنگ ویتنام بازوبند سیاهی بسته بودند، دادگاه حقوق آزادی بیان دانش‌آموزان را با متمم اول تأیید کرد.

اگرچه تصمیم دادگاه حق دانش‌آموزان را برای ابراز احساسات از طریق برخی از اقلامی که می‌پوشند سارافون دخترانه مجلسی تأیید می‌کند، دادگاه هرگز مشخص نکرده است که آیا این حق یونیفرم‌ها، کدهای لباس، یا الزامات آراستگی را ممنوع می‌کند.

در مواجهه با مشکلات فزاینده نظم و انضباط دانش‌آموزی، به‌ویژه از خشونت باندی و  عکس رادیو جیوه دار افزایش لباس‌های محتاطانه‌تر در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰، سیستم‌های مدرسه در دهه ۱۹۹۰ شروع به معرفی کدهای لباس، مدرسه کردند. یونیفرم ها و کدهای لباس یکنواخت.

پرزیدنت بیل کلینتون در دو سخنرانی در مورد وضعیت اتحادیه از یونیفورم مدارس دولتی، شبیه به مدارس محلی و بسیاری از مدارس دولتی خارج از کشور حمایت کرد.

تعداد مدارسی که لباس های فرم را پذیرفته اند مشخص نیست، اما در کالیفرنیا مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی جایی که برای اولین بار اجباری شده بودند، حداقل ۵۰ مدرسه بین سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ الزامات یونیفرم خود را کنار گذاشتند.

به جز محدود کردن بیان سیاسی ناب که یادگیری را مختل نمی کند، مقامات مدارس دارای اختیارات قانونی زیادی هستند. قانون در این زمینه هنوز حل نشده است، و دادگاه ها اغلب در زمانی که الزامات لباس توسط دانش آموزان و والدین به چالش کشیده می شود، از مدارس حمایت می کنند.

  • منابع:
    1. THE FIRST AMENDMENT ENCYCLOPEDIA
  • تبلیغات: 
  1. پلمپ رستورانی در تهران که همبرگر گوشت خرس سرو می کرد
  2. فلفل دلمه ای سرشار از ویتامینهایی برای جذب بهتر آهن
  3. همه مردم دنیا منتظر یک نفر برای تغییر جهانیان هستند!!
  4. حقایقی جالب برای داشتن موفقیت در کسب و کار اینترنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.