ژل رویال در عطاری باعث مرگ یک زن جوان شد

ژل رویال چگونه به دست می آید؟

روش برداشت ژل رویال در عطاری توسط بسیاری (از جمله چندین زنبوردار) یک سیستم وحشیانه و ناعادلانه در نظر گرفته می شود:

این روش با حذف تمام سلول های سلطنتی از کندو و در نتیجه قربانی کردن زنبورهای ملکه آینده انجام می شود. به این ترتیب می توان مجموعه تغذیه ای را استخراج کرد و متأسفانه تعادل حیاتی کلنی را اصلاح کرد.

با این حال، این یک رویه از نظر اخلاقی مشکوک است که با توجه به کاهش عمومی نگران کننده زنبورها در منطقه، می تواند از نظر اکولوژیکی نیز غیرقابل توصیه باشد و کاملاً پایدار نباشد.

روش های مصرف

به عنوان مکمل برای استفاده داخلی (خوراکی)، برای اهداف درمانی طبیعی (همچنین در ترکیب با داروها)، برای درمان موارد زیر استفاده می شود:

آسم، تب یونجه، بیماری های کبدی، پانکراتیت، بیخوابی، سندرم پیش از قاعدگی (PMS)، زخم معده، بیماری کلیوی، شکستگی استخوان، علائم یائسگی، اختلالات پوستی، هیپرکلسترولمی، خستگی عمومی، سالخورده، ناکارآمدی سیستم ایمنی.

ژل

ژل رویال کاربرد موضعی نیز دارد. برخی استفاده مستقیم از آن را توصیه می کنند:

روی پوست به عنوان تونیک، روی پوست سر برای تحریک رشد مجدد مو.

چه کسانی باید از ژل رویال استفاده کنند؟

استفاده از ژل رویال بیش از همه برای ادغام رژیم غذایی کودکان و سالمندان نشان داده شده است.

در مورد بزرگسالان، آنها می توانند (بیش از دیگران) از مزایای ژل رویال لذت ببرند: افراد ضعیف، افرادی که بیش از حد کار می کنند، ضعیف، بیماران عصبی و فوق ورزشکاران (ورزشکاران).

خواص نظری و اثربخشی ژل رویال

اعتقاد بر این است که استفاده مداوم از ژل رویال باعث ایجاد حس خوشایند سرزندگی می شود. احساس خستگی و بی حالی مرتبط با کمبودهای تغذیه ای (به ویژه ویتامین ها) کاهش می یابد و به همین دلیل است که به ورزشکاران و به طور کلی ورزشکاران نیز توصیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.