کشف محموله قاچاق انار در بازار 1401 که توسط نیروی انتظامی توقیف و ضبط شد

انار در بازار 1401باید رسیده باشد: میوه هایی که زودتر از موعد در خانه برداشته می شوند دیگر نمی رسند. در نیمکره جنوبی، فصل انار از مارس تا مه ادامه دارد.

متأسفانه انتخاب یک میوه رسیده انار بدون باز کردن آن نسبت به بسیاری از میوه های دیگر دشوارتر است. حتی این نظر وجود دارد که این روند شبیه به قرعه کشی است خوش شانس یا بدشانس. و با این حال، برخی از علائم و الگوها وجود دارد.

در مشرق می گویند: انار باید از بیرون خشک و از داخل آبدار باشد. این بدان معناست که در میوه رسیده، پوسته کمی خشک شده و (توجه!) به نظر می رسد که با دانه ها مناسب است.

این مهم است، زیرا انار نیز می تواند از دراز کشیدن طولانی خشک شود، اما پس از آن این اثر بسیار سفت کننده وجود نخواهد داشت، زیرا دانه ها همراه با پوست خشک می شوند.

انار

اگر پوسته صاف باشد و خشک نشده باشد، انار را قبل از رسیدن از درخت کنده می‌کنند. دانه های آن ممکن است قبلاً قرمز رنگ باشند، اما قرمز در این مورد به معنای “شیرین” نیست.

نکته مهم دیگر. به جایی که انار گل داشت نگاه کنید: در میوه رسیده نباید چیزی سبز باشد.

یک انار با کیفیت باید در لمس سفت باشد. اگر نرم باشد، به این معنی است که آسیب دیده است: ضرب و شتم در جاده، یخ زده یا پوسیده.

میوه های کامل را می توان به مدت 1-2 ماه در مکانی خنک، خشک و دارای تهویه مناسب نگهداری کرد. دانه های انار را می توان منجمد کرد، اما بدون پوست و فیلم.

برای انجام این کار، دانه های پوست کنده را باید در یک کیسه تمیز تا کنید، گره بزنید و در فریزر قرار دهید تا بتوان آنها را برای یک سال کامل نگهداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.