گوجه فرنگی در میادین تره بار باعث افزایش آلودگی های زیست محیطی می شود

لیم مین سوپ (25) از تیم “گوجه فرنگی در میادین تره بار” که به دور نهایی مسابقه آشپزی گوجه فرنگی ما 2022 که در استودیوی Now Cooking در Seodaemun-gu، سئول در تاریخ 22 برگزار شد، راه یافتند، آشپزی خود را اینگونه توضیح داد. .

در این روز، 10 تیم که توسط تیم ارزیابی خبره ارزیابی شده بودند، در مرحله نهایی مسابقه از 22 ژوئن تا 13 جولای شرکت کردند، از بین تیم هایی که از طریق کانال یوتیوب “The Tomato” و سرویس شبکه اجتماعی (SNS) اقدام کردند.

این مسابقه توسط انجمن تولیدکنندگان گوجه فرنگی کره که 86 تعاونی کشاورزی در مناطق اصلی تولید گوجه فرنگی در آن عضویت دارند، تدارک دیده شده است تا امکان استفاده از گوجه فرنگی داخلی به عنوان مواد غذایی در جهت ترویج مصرف افزایش یابد.

جایزه بزرگ برنده تیم توماتوما شد که غذاهای کره ای مانند گوجه فرنگی چاشنی شده و کیمچی گوجه فرنگی بخارپز را ارائه کرد.

گوجه

لی نان وو، مدیر عامل Now Cooking که به عنوان داور خدمت می کرد، گفت: “خورش کیمچی دستور پختی است که مصرف کنندگان می توانند به راحتی در خانه درست کنند.”

Lee Seo-won (23) از تیم Tomato Ma که در رشته مهندسی مواد غذایی تخصص داشت، گفت: “ما غذایی را بر اساس مفهوم غذاهای خانگی تهیه کردیم تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی از گوجه فرنگی خانگی استفاده کنند.”

شورای تولیدکنندگان گوجه فرنگی و هلدینگ اقتصادی Nonghyup که با موفقیت این رویداد را برگزار کردند، قصد دارند مصرف گوجه فرنگی را از طریق رویدادهای مختلف با هدف هدف قرار دادن مصرف کنندگان در آینده ترویج دهند.

بر اساس گزارش Nonghyup Economic Holdings، گوجه فرنگی پرمصرف ترین سبزی در جهان است و به طور متوسط ​​15 کیلوگرم برای هر نفر در سال مصرف می کند. با این حال، سرانه مصرف سالانه کره تنها 6.7 کیلوگرم است که کمتر از چین 13.5 کیلوگرم و ژاپن 9 کیلوگرم است.